Обстеження виробництва та випробування виробів залізобетонних ТОВ «3 Бетони»

14 червня 2024 р. 14:22

    В травні 2024 року фахівці органу оцінки відповідності та представники випробувальної лабораторії Тернопільської філії ДП «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» провели обстеження виробництва та випробування виробів залізобетонних: плити перекриттів залізобетонні багатопустотні типу ПБ, колони залізобетонні для одноповерхових та двоповерхових будівель підприємств, балки кроквяні типу БКП і підкроквяні типу БП залізобетонні, ригелі залізобетонні для багатоповерхових будівель, панелі стінові зовнішні бетонні і залізобетонні для житлових і громадських  будівель на ТОВ «3 Бетони» вимогам НД на заявлену продукцію.

  

    Перевірка на міцність, жорсткість і тріщиностійкість проводилась методом навантажень виробів. Під час контрольних навантажень при оцінці жорсткості визначався прогин за допомогою прогиномірів. Під час контрольних навантажень при оцінці тріщиностійкості визначалась ширина розкриття тріщин.

 

    

 

    Для випробування мостових балок та інших залізобетонних виробів на заводі збудовано випробувальний стенд довжиною 38 м.

 

    Всі залізобетонні вироби відповідають вимогам ДСТУ Б В.2.6-2:2009 „Вироби бетонні і залізобетонні. Загальні технічні умови” та робочим кресленням по геометричних розмірах, товщині захисного шару бетону та армуванню.

    ТОВ «3 Бетони» засноване в місті Калуш Івано-Франківської обл. в 2002 році трьома провідними, в галузі будівельної індустрії, угорськими фірмами «ASA» Kft., «FERROBETON» Rt. та «KESZ» Kft.

    Основною продукцією заводу є збірні залізобетонні каркаси будівель згідно індивідуальних проектів замовника. Підприємство виготовляє всю номенклатуру виробів, вказаних в технічному каталозі, а також окремі ексклюзивні вироби згідно індивідуальних розробок замовника. Крім цього виконує проектування, доставку та монтаж залізобетонних каркасів будівель та споруд.

    Сучасне обладнання та передові технології, впроваджені на підприємстві, дозволяють виробляти унікальні велико пролітні залізобетонні вироби високої якості та надійності. Ряд збірних залізобетонних балок було розроблено ТОВ «3 Бетони» та запатентовано як промислові взірці.

До списку новин