Виявлення фальсифікованої харчової продукції (ікри з риби)

14 червня 2024 р. 10:55

    Ікра рибна продукт, який має високу харчову й біологічну цінність. У складі ікри із цінних видів риб міститься до 43 % лецитину, вітаміни А, Е, D і групи В, фосфор, залізо та інші мінеральні речовини й органічні сполуки, які необхідні для нормального розвитку організму. Повноцінні білки становлять 30 % складу ікри, а ліпіди мають значну кількість есенційних жирних кислот.

    Ікра - безумовно головний продукт, який може бути на святковому столі. І щоб ваше свято не було зіпсоване, потрібно уважно підходити до вибору цього продукту.

    На що потрібно звернути увагу при виборі ікри та як її перевірити після покупки?

    Існує натуральна ікра та штучна, яку ще називають білковою. До такої належить ікра, яка отримана з білкової сировини – желатину, молока, яєць, соєвих добавок тощо. Інші види штучної ікри називати "білковими" не варто, оскільки вони не мають у своєму складі білкових речовин або містять їх у незначній кількості. Такі продукти правильніше було б називати штучною або імітованою ікрою.

     Розрізняють наступні види штучної ікри: білкова, на основі гелеутворювачів, на основі різних морських водоростей, на основі м’яса риб та ікри натуральної, штучна ікра в кремах, соусах, заливках.

    Для виробництва ікри чорної імітованої використовують жовтки яєць курячих, риб’ячий жир, молоко та ікру оселедців, як барвну речовину – екстракт чайного листя і розчин трихлорного заліза. Вміст вологи у продукті – 62–65 %, білків – 11–12, жирів – 22–24, міне­ральних речовин – 1.4, вуглеводів – 0.8 %.

    Ікра червона імітована зерниста випускається у невеликій кількості. Її отримують із соняшникової або кукурудзяної олії, криля, харчового жиру з риб, гідролізату білкового, солі, желатину, води, кислот аскорбінової та сорбінової, глюконату натрію. Хімічний склад, %: білки – 6, жири – 20, мінеральні речовини – 1, волога – 72.

    Як відрізнити справжню ікру від лімітованої?

    Існує безліч міфів про ікру, в тому числі як відрізнити справжню від імітації, а саме:

  • імітована ікра на відміну від справжньої має різкий характерний запах
  • імітована ікра – це кульки абсолютно одинакові за формою, кольором та вагою
  • натуральна ікра має так звану жирову «цятку», а штучна не має

    Ми не рекомендуємо користуватися жодним з перерахованим вище міфів, вони навряд чи чимось допоможуть.

    В домашніх умовах дієвий спосіб перевірки ікри тільки один - прокип’ятити ікринки якийсь час. Білок під впливом температури згорнеться, ікринки побіліють і стануть твердими. Штучна ікра може просто розчинитися.

    Однак, щоб не переживати через якість ікри, не кип’ятити її кожного разу, вибирайте ікру у перевіреного продавця і насолоджуйте незабутнім смаком вашого улюбленого продукту.

    А  щоб переконатися у справжності ікри, необхідно провести дослідження у випробувальних лабораторіях.

    Випробувальна лабораторія Чернівецької філії ДП „ІВАНО-ФРАНКІВСЬКСТАНДАРТ­МЕТРОЛОГІЯ” надає послуги з випробувань ікри натуральної (червоної та чорної) для виявлення  фальсифікованої продукції.

    Запрошуємо до співпраці контролюючі служби, заклади торгівлі та громадського харчування, всіх споживачів ікри.

До списку новин