Калібрувальні можливості ДП „ІВАНО-ФРАНКІВСЬКСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ”

29 липня 2022 р. 11:09

     Сфера калібрування ЛКП ЗВТ МТВ ДП „ІВАНО-ФРАНКІВСЬК­СТАНДАРТ­МЕТРОЛОГІЯ” включає досить  широкий спектр приладів та обладнання за різними видами вимірювань, як то лінійно-кутові, механічні вимірювання, вимірювання тиску та температури, фізико-хімічні вимірювання та оптика. 

    Пріоритетним завдання ДП „ІВАНО-ФРАНКІВСЬК­СТАНДАРТ­МЕТРОЛОГІЯ” є постійне освоєння нових видів метрологічних робіт, тому з метою забезпечення єдності вимірювань, розширення метрологічних можливостей, підвищення точності результатів калібрування, еталонна база ДП „ІВАНО-ФРАНКІВСЬК­СТАНДАРТ­МЕТРОЛОГІЯ” постійно оновлюється а сфера акредитації калібрувальної лабораторії періодично розширюється.

    Зокрема, для розришення сфери акредитації на калібрування динамометричних ключів і викруток та вимірювання крутного моменту підприємством придбано та експлуатується стенд для контролю динамометричних ключів СКМ-05М. Стенд забезпечує вимірювання крутного моменту в діапазоні до 1000 Н·м. Також стенд дозволяє створювати величину крутного моменту з дискретністю задання 0,1 Н·м та автоматичною фіксацією "пікового" значення вимірюваної величини. Також пройдено процедуру оцінювання технічних можливостей лабораторії НААУ щодо розширення сфери калібрування.

    Дана інформація може бути цікава для промислових підприємств, випробувальних лабораторій та станцій технічного обслуговування ТЗ, які використовують в своїй роботі таке обладнання.

До списку новин