Випробування на довговічність побутових та промислових лічильників газу

17 червня 2022 р. 14:52

    З метою перевірки механічних експлуатаційних характеристик лічильників газу в рамках оцінки відповідності вимогам Технічного регламенту засобів вимірювальної техніки та національним стандартам ДП ІВАНО-ФРАНКІВСЬКСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ проводить випробування на довговічність побутових та промислових лічильників газу.

    Для виконання таких випробувань у випробувальної лабораторії наявні три установки.

    Випробування роторних лічильників на довговічність відповідно до вимог ДСТУ EN 12480:2006 забезпечує установка для промислових роторних лічильників на довговічність. Вона дає можливість випробовувати лічильники газу протягом 1000 год за максимальної витрати.

    Випробування на довговічність мембранних лічильників газу з максимальною витратою більше ніж 10 м³/год забезпечує установка для перевірки лічильників на надійність. Вона дозволяє випробовувати прилади обліку газу протягом 5000 год за максимальної витрати лічильника.Випробування на довговічність мембранних лічильників газу з максимальною витратою більше ніж 10 м³/год забезпечує установка для перевірки лічильників на надійність. Вона дозволяє випробовувати прилади обліку газу протягом 5000 год за максимальної витрати лічильника.

    Вимогами ДСТУ EN1359:2020 передбачено випробування лічильників газу з максимальною витратою до 10 м³/год в режимі циклічної зміни витрати. Протягом усього випробування лічильники піддаються 450 000 циклам випробувань.

До списку новин