Повірка приладів обліку тепла в період підготовки об’єктів житлово-комунального господарства до опалювального сезону

29 квітня 2022 р. 11:44

    В умовах, коли в Україні йде війна, ми починаємо по іншому дивитися на речі та події, пов’язані з повсякденним життям, не маючи впевненості у завтрашньому дні. Але країна продовжує жити, економіка повинна працювати і кожен на своєму місці має робити все для розвитку держави у цей складний час.

    З приходом весни закінчився опалювальний сезон для нас як споживачів, а для підприємств житлово-комунальної сфери це початок підготовки до наступного опалювального сзону. Крім технічного обслуговування котелень та трубопроводів не менш важливим аспектом є повірка приладів обліку тепла в період підготовки об’єктів житлово-комунального господарства до опалювального сезону.

    Основна мета повірки – це підтвердження того, що даний засіб вимірювальної техніки відповідає встановленим вимогам, адже саме за таких умов він відображає точні показники кількості спожитих ресурсів. Тобто, повірка в кінцевому рахунку – це питання економії коштів як для споживача так і для постачальника послуг.

    ДП „ІВАНО-ФРАНКІВСЬК­СТАНДАРТ­МЕТРОЛОГІЯ” проводить повірку витратомірів та лічильників води та теплової енергії з діаметром від Dn15 до Dn80.

До списку новин