Чи якісний засіб обліку встановлений у моїй квартирі, будинку, офісі чи на підприємстві?

12 січня 2022 р. 16:40

    Кожного споживача природного газу цікавить питання: ”Чи якісний засіб обліку встановлений у моїй квартирі, будинку, офісі чи на підприємстві” ?

    Технічний регламент засобів вимірювальної техніки, затверджений Постановою КМУ від 24.02.2016р. №163, встановлює вимоги до лічильників газу. При проведенні випробувань лічильників газу на відповідність вимогам даного Технічного регламенту випробувальна лабораторія центру наукового забезпечення вимірювань ДП „ІВАНО-ФРАНКІВСЬКСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ” серед інших проводить і перевірку його механічних характеристик.

    Випробування лічильника газу на старіння є перевіркою його механічних характеристик. Ці випробування тривають від 50 до 200 днів і проходять за температури від 50 до 70 °С. Виробник лічильника газу зазначає температуру, за якої виконують випробування і в залежності від цієї температури визначається тривалість випробування.

    Для проведення таких випробувань лабораторія нашого підприємства обладнана спеціальною камерою для створення робочої температури та вентилятором для забезпечення необхідної витрати. Інше допоміжне обладнання та сигналізація створюють умови для безперебійного проведення випробувань протягом тривалого часу.

До списку новин