Онлайн-тренінг з Внутрішнього Аудиту відповідно до вимог стандарту ISO/IEC 17025:2017 та інших відповідних міжнародних вимог (BIPM, ILAC, EA)

22 листопада 2021 р. 10:41

    Представники ДП „ІВАНО-ФРАНКІВСЬК­СТАНДАРТ­МЕТРОЛОГІЯ” взяли участь у семінарі  на тему: "Онлайн-тренінг з Внутрішнього Аудиту відповідно до вимог стандарту ISO/IEC 17025:2017 та інших відповідних міжнародних вимог (BIPM, ILAC, EA)", який проходив 15-19 листопада 2021 р. у дистанційному режимі в рамках Проекту технічної співпраці, що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини «Підтримка впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС у сфері метрології». Окрім ДП „ІВАНО-ФРАНКІВСЬК­СТАНДАРТ­МЕТРОЛОГІЯ” у семінарі  приймали участь представники інших Наукових метрологічних центрів - ННЦ "Інститут метрології", ДП «Укрметртестстандарт», ДП НДІ "Система", а також Національного агентства з акредитації України.

    На семінарі розглядався широкий спектр питань, що стосуються підготовки та проведення внутрішнього аудиту для калібрувальних лабораторій відповідно до вимог ISO/IEC 17025:2017 та інших відповідних міжнародних вимог (BIPM, ILAC, EA). З доповідями виступали представники Фізико-технічного федерального інституту (PTB, Німеччина). Окрім обговорення та дискусій щодо вказаних питань учасники семінару взяли участь у практичних заняттях у рамках робочих груп.

До списку новин