Механічні випробування побутових та промислових лічильників газу

12 жовтня 2021 р. 16:21

    Випробувальна лабораторія ЦНЗВ ДП „ІВАНО-ФРАНКІВСЬКСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ” проводить механічні випробування побутових та промислових лічильників газу на відповідність вимогам Технічного регламенту засобів вимірювальної техніки та національним стандартам.

    Серед механічних випробувань можна виділити перевірку міцності з’єднувальних штуцерів і фланців. Їх піддають дії відповідних скручувальних та згинальних моментів.

 

    Одним з механічних випробувань є випробування на стійкість до неправильного застосування. Під час цих випробувань побутовий лічильник газу в упакуванні кидають з певної висоти і він має витримати маніпуляції, подібні до транспортування і монтажу даного приладу.

    Випробуванням на ударну стійкість побутові лічильники газу перевіряють на міцність корпусу. Суть випробування полягає в тому, що по корпусу лічильника діють ударним механізмом певної маси з відповідною силою.

    Також лічильники випробовують вібрацією на відповідному стенді. Після випробувань лічильник має залишатись герметичним, а метрологічні характеристики в межах допустимих норм.

 

До списку новин