Запровадження програм-передумов на агропродовольчих ринках

28 липня 2021 р. 15:55

    Серед операторів ринку харчових продуктів агропродовольчі ринки відрізняються тим, що, як правило, не є власниками харчових продуктів, які виробляються, зберігаються чи реалізуються, а надають послуги для такої діяльності. Це вимагає і специфічних підходів до впровадження та підтримування програм-передумов.

    Агропродовольчі ринки надають відповідну інфраструктуру: територію, приміщення, комунікації, обладнання. Забезпечують захист від шкідників, прибирання. А забезпечення належного захисту харчової продукції та дотримання гігієнічних умов - це відповідальність операторів ринку, які реалізують продукцію.

    Кожен агропродовольчий ринок має отримати експлуатаційний дозвіл, якщо на його потужностях зберігається або реалізується продукція тваринного походження з умовами зберігання при температурі не вище +10˚С (м'ясо, м'ясні продукти, риба та продукти з риби, молоко та продукти з молока) та здійснюється виробництво харчових продуктів, наприклад, розруб м'яса, виготовлення фаршу тощо.

    Як надавачі послуги з реалізації, зберігання чи виробництва харчових продуктів, агропродовольчі ринки повинні запровадити гігієнічні вимоги (програми-передумови) щодо:

- належного планування виробничих, допоміжних та побутових приміщень;

- прибирання приміщень та поверхонь;

- поводження з відходами;

- контролю шкідників;

- зберігання та використання токсичних сполук.

    За виконання вимог програми-передумови щодо здоров'я та гігієни персоналу, який контактує з харчовими продуктами, несуть відповідальність оператори ринку, які реалізують харчові продукти. У свою чергу, адміністрація агропродовольчого ринку може вимагати дотримання встановлених правил для операторів, виходячи з оцінки ризику. Такі рішення приймає група НАССР та директор агропродовольчого ринку, повідомляють операторів ринку, які реалізують чи виготовляють харчову продукцію.

    Належне виконання вимог програми-передумови щодо поводження з відходами – це відповідальність і агропродовольчого  ринку, і операторів ринку, які реалізують харчові продукти. Агропродовольчий ринок організовує збір відходів на території ринку, утилізацію, санітарну обробку контейнерів. Продавці відповідальні за управління відходами на орендованій площі.

    Оператори ринку харчових продуктів, які реалізують харчову продукцію, відповідальні за розроблення та впровадження програм-передумов щодо зберігання, транспортування, маркування харчової продукції.

    Отже, ефективним підходом до запровадження та підтримування належних гігієнічних умов на агропродовольчих ринках буде тісна співпраця з іншими учасниками харчового ланцюга, які постачають, реалізують чи виробляють харчову продукцію. Також хорошою практикою буде організація спільних навчальних програм щодо гігієни харчових як для працівників агропродовольчого ринку, так і продавців, які реалізують продукцію на ринку.

    З питань впровадження ефективних та результативних систем управління безпечністю харчових продуктів (СУБХП), проведення навчальних семінарів просимо звертатись до фахівців відділу систем управління ДП "ІВАНО-ФРАНКІВСЬКСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ" (м.Івано-Франківськ, вул. Курбаса, 6, кабінети 1 та 2, тел.050-3730964, 0342-752581).

До списку новин