Новини

Випробування на вплив випарів толуолу/ізооктану на побутові лічильники газу
16 вересня 2021 р. 10:34

Мембрани та інші складові частини лічильника газу, що контактують із газом, мають витримувати вплив компонентів газової суміші, у якій вони працюють, і бути стійкими до старіння впродовж строку служби лічильника.

Детальніше...
Контроль за вимірювальними приладами на АЗС
16 вересня 2021 р. 07:59

Більшість наших громадян є власниками транспортних засобів і тому регулярно користуються послугами автозаправних станцій. Але мало хто з споживачів цих послуг знає про алгоритм поведінки та свої права у разі, якщо послуга надана неякісно і є сумніви в кількості отриманого бензину чи дизельного палива або є якісь інші питання. Тому подальша інформація буде корисною саме для цієї категорії споживачів.

Детальніше...
ГОТУЄМОСЯ ДО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ
13 вересня 2021 р. 15:42

ДП „ІВАНО-ФРАНКІВСЬКСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ” нагадує, що необхідність повірки теплолічильників передбачена законом „Про метрологію та метрологічну діяльність” та постановою Кабінету Міністрів № 374 від 4 червня 2015 року.

Детальніше...
Водень як енергоносій: вивчення впливу на лічильники газу
10 вересня 2021 р. 14:22

В рамках проведення ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ВИПРОБУВАНЬ з вивчення можливості використання газоводневих сумішей замість природного газу в побутовому секторі завершено чергову серію статичних досліджень, які проведені на базі та фахівцями ДП „ІВАНО-ФРАНКІВСЬКСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ” - наукового метрологічного центру з вимірювання об’єму та об’ємної витрати газу в Україні.

Детальніше...
День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості
10 вересня 2021 р. 11:35

Щорічно у другу неділю вересня відзначається День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості

Детальніше...
Як правильно обирати рибу…
10 вересня 2021 р. 08:27

Риба і морепродукти багаті повноцінними білками, жирами, кислотами, вітаміном D і мінералами (фтором, йодом, селеном, магнієм, кальцієм та ін.). Жоден інший продукт харчування не може забезпечити організм людини такою кількістю легкозасвоюваних поживних речовин одночасно.

Детальніше...
Метрологія та вимірювання в освіті
06 вересня 2021 р. 09:48

Традиційно в Україні 1 вересня відзначається початок навчального року – День знань. Це - одне із головних свят навчального року – урочисте, хвилююче і відповідальне.

Детальніше...
Як правильно організувати допуск сторонніх відвідувачів у виробничі зони харчового підприємства
03 вересня 2021 р. 08:54

На прикладі наших клієнтів ділимося кейсом щодо організації доступу сторонніх відвідувачів у "чисту зону" виробничих приміщень на харчовому підприємстві.

Детальніше...
Кліматичні випробування побутових та промислових лічильників газу та інших ЗВТ
31 серпня 2021 р. 17:00

Кліматичні випробування побутових та промислових лічильників газу та інших ЗВТ

Детальніше...
Оцінка відповідності вузлів обліку газу. Передумови та зміст
27 серпня 2021 р. 15:00

Провідні країни світу переступили поріг і активно рухаються в просторі четвертої промислової революції, яку зараз ідентифікують як Industry 4.0

Детальніше...