Новини

Види фізіотерапевтичної апаратури. Основні технічні характеристики
28 червня 2022 р. 09:31

В  більшості, коли ми говоримо про метрологію в медицині, - маємо на увазі метрологічне забезпечення діагностичної апаратури.  Проте є велика група апаратів, якими користуються для лікувального впливу різними фізичними факторами на організм людини. Це апаратура фізіотерапевтичних кабінетів.

Детальніше...
ОЦІНКА ВІДПОВІДНОСТІ ВУЗЛІВ ОБЛІКУ ПРИРОДНОГО ГАЗУ
28 червня 2022 р. 08:31

Згідно з вимогами Закону України „Про метрологію та метрологічну діяльність” та Постанови Кабінету Міністрів України „Про затвердження Технічного регламенту законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки” вузли (вимірювальні системи (далі ВС) обліку природного газу для надання їх на ринку або введення в експлуатацію підлягають оцінці відповідності вимогам Технічного регламенту, що на них поширюється

Детальніше...
ВИМОГИ ДО ПРОТОКОЛІВ ПОВІРКИ ЗАКОНОДАВЧО РЕГУЛЬОВАНИХ ЗАСОБІВ (ЛІЧИЛЬНИКИ ГАЗУ)
27 червня 2022 р. 08:30

Протоколювання результатів повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки – це якісний показник виконання робіт, а також запорука забезпечення простежуваності вимірювань

Детальніше...
Система пропозицій як інструмент залучення персоналу в "життя" організації
22 червня 2022 р. 11:35

Система пропозицій як інструмент залучення персоналу в "життя" організації

Детальніше...
Ваги в торгівлі потрібно повіряти
20 червня 2022 р. 10:54

Важливими проблемами,  що стоять перед нашою країною, є підвищення якості продукції, обліку енергоносіїв, ресурсозбереження та охорони навколишнього середовища.

Детальніше...
Випробування на довговічність побутових та промислових лічильників газу
17 червня 2022 р. 14:52

З метою перевірки механічних експлуатаційних характеристик лічильників газу в рамках оцінки відповідності вимогам Технічного регламенту засобів вимірювальної техніки та національним стандартам ДП ”ІВАНО-ФРАНКІВСЬКСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ” проводить випробування на довговічність побутових та промислових лічильників газу.

Детальніше...
Нітрати в свіжих овочах та фруктах
07 червня 2022 р. 09:38

На початку літа в меню з'являється більше свіжих фруктів та овочів - ранні огірочки, помідори, зелена цибуля, молода редиска і капуста, листя салату які сьогодні продають в усіх магазинах, супермаркетах і на базарах. Ми настільки скучили за свіжою зеленню і природними вітамінами, що готові купувати першу весняну зелень, яка виглядає, пахне і смакує майже як звичайна, ґрунтова. Однак, не слід забувати про нітрати.

Детальніше...
БЕЗПЕКА ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ — ЦЕ ВАЖЛИВО
07 червня 2022 р. 08:32

Сьогодні, 7 червня, Всесвітній день безпеки харчових продуктів (World Food Safety Day). Організація об’єднаних націй (ООН) запровадила цей день, щоби привернути увагу до проблем, пов’язаних із харчуванням населення та якістю продуктів.

Детальніше...
Поради фахівців систем управління
26 травня 2022 р. 11:32

Поради менеджерам: як допомогти працівникам розвинути самодисципліну

Детальніше...
До уваги власників АЗС та акцизних складів!
25 травня 2022 р. 08:23

З 1 липня 2019 року для учасників вітчизняного ринку нафтопродуктів запрацювали нові правила, адже Уряд запровадив систему електронного адміністрування реалізації пального.

Детальніше...