Provision of information services

General information

    Одним із напрямків діяльності ДП „ІВАНО-ФРАНКІВСЬК­СТАНДАРТ­МЕТРОЛОГІЯ” є надання інформаційних послуг у сфері стандартизації  (в тому числі абонементне обслуговування) на замовлення підприємств, організацій, суб’єктів господарювання та підприємницької діяльності, а саме:

  • консультації з питань чинності нормативних документів та змін до них;
  • підбір нормативних документів за певним напрямком (тематикою);
  • виготовлення офіційних копій нормативних документів;
  • актуалізація фонду нормативних документів;
  • консультації з організації та ведення фонду нормативних документів.

        Актуалізація - це приведення НД підприємства у відповідність до НД національного фонду шляхом внесення змін та поправок, які щомісячно публікуються в інформаційних покажчиках стандартів (ІПС). На актуалізацію приймаються як самі документи, так і переліки НД.

      Необхідність актуалізації наявних на підприємстві НД регламентовано розділом 13  ДСТУ 1.2:2015 „Національна стандартизація. Правила проведення робіт з національної стандартизації”: „...Користувачі примірників національних НД вносять відповідні зміни та поправки до текстів національних НД у найкоротший строк з дати їх видання,  відтворення чи оприлюднення...”   

     Ваші документи перевірять на чинність в Україні та наявність змін та поправок до них. В результаті Ви отримаєте актуальні документи та позитивний висновок щодо проведення актуалізації.   

        Автоматизований фонд нормативних документів ДП „ІВАНО-ФРАНКІВСЬК­СТАНДАРТ­МЕТРОЛОГІЯ”, доступ до бази даних „Технічні умови України” та каталогів НД, програмна продукція ІДС „Будстандарт” дозволяють надавати ці послуги якісно та оперативно.

Documents

Бланк замовлення на абонементне обслуговування

Бланк замовлення актуалізації переліку НД

Departments that provide service:

Standardization sector

Head of department:
Oksana Danyliv

Ivano-Frankivsk, Vovchynetska str. 127

standartsectorif@gmail.com

(0342)535630; (0342)535632; +38(095)0940980

Service request form