I МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ „АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ МЕНЕДЖМЕНТУ В УМОВАХ СУЧАСНИХ ВИКЛИКІВ”

07 квітня 2021 р. 13:42

    7 квітня розпочалась в онлайн-форматі I МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ МЕНЕДЖМЕНТУ В УМОВАХ СУЧАСНИХ ВИКЛИКІВ”, в роботі якої бере участь представниця  ДП „ІВАНО-ФРАНКІВСЬК­СТАНДАРТ­МЕТРОЛОГІЯ” - начальник відділу систем управління, к.т.н. Петришин Наталія Ігорівна.

    Організатор конференції  – ІФНТУНГ (зокрема, кафедра менеджменту та адміністрування). Захід проводиться вперше та триватиме 7-8 квітня 2021 року, відбувається  за участю 14 провідних навчальних і наукових закладів України, Польщі та Казахстану, а також запрошених експертів, консультантів, фахівців у сфері менеджменту (загалом – понад 100 учасників).

    Програмою заходу передбачені пленарні та секційні засідання. На одній із семи секцій конференції, а саме „Секція 2. Менеджмент у галузі: особливості, виклики, проблеми та шляхи їх вирішення у різних галузях і сферах управлінської діяльності”, 08.04.2021 року виступить аудитор, к.т.н. Петришин Н.І. з доповіддю на тему Менеджмент у сфері управлінського консультування”. Дана тематика є актуальною, оскільки інновації, етика та професіоналізм є важливими складниками ціннісної пропозиції постачальників послуг у сфері управлінського консультування, в т.ч. у сфері вітчизняного консалтингу з питань технічного регулювання.

    З тезами даної доповіді можна ознайомитись у збірнику.

 

 

До списку новин