Туризм на Прикарпатті та системи управління сталим розвитком закладів розміщення

30 листопада 2020 р. 13:42

    Туризм є одним із найважливіших секторів економіки Івано-Франківської області. Тому туризм на Прикарпатті повинен стати об’єктом посиленої уваги завдяки його потенціалу сприяти сталому розвитку та впливу, який він може здійснювати на екологічну, соціальну та економічну сфери нашого регіону.

    Операторам ринку туристичних послуг важливо бути обізнаними: незабаром в Україні готується до прийняття методом перекладу національний стандарт ДСТУ ISO 21401:202_ (ISO 21401:2018, IDT) «Туризм та супутні послуги. Система управління сталим розвитком закладів розміщення. Вимоги».

    Організації всіх типів у туристичній сфері все частіше усвідомлюють необхідність вирішення питань сталого розвитку у своїй практиці. Тому в даному стандарті наведено вимоги до системи управління сталим розвитком закладів розміщення, які прагнуть розробити та впровадити політику та цілі сталого розвитку в управлінні своєю діяльністю, продукцією та послугами.

Рівень якості послуг закладу розміщення та задоволеність гостей, здоров'я та безпека гостей і працівників, сприяння розвитку місцевих громад – це ті питання, які хвилюють багатьох сьогодні, зокрема у карантинний період в умовах нашого життя під час пандемії. Але це також ті питання системи управління сталим розвитком, без акценту на які завтра просто не будуть успішно існувати туристичні заклади Прикарпаття.

    Що є аспектами сталості? Це, перш за все, діяльність, елементи, практики, продукти чи послуги закладів розміщення в туристичній галузі, які можуть взаємодіяти з вимірами сталості (екологічної, соціальної та економічної). Приклади аспектів сталості: споживання енергії, утворення твердих відходів, упаковка, яку можна переробляти, споживання води та багато іншого. Деякі аспекти сталості є суттєвими, оскільки мають або можуть мати значний вплив.

    Послідовно впроваджувати та підтримувати практики, що сприяють досягненню головної мети в галузі сталого туризму – нелегке завдання для закладу розміщення, якщо він хоче зробити це самотужки. Покращити «сталість» у тих видах діяльності, які здійснюють заклади розміщення (причому незалежно від розмірів цих закладів, їх культурного та соціального контексту) можемо допомогти ми, оскільки маємо значний досвід в питаннях систем менеджменту (систем управління).

    Нижче надаємо приклад практик сталого туризму, а саме короткої інформації, яку Ваш заклад розміщення мав би надавати своїм гостям, якщо Ви декларуєте систему управління сталим розвитком:

- основна інформація про прихильність закладу сталому туризму;

- основна краєзнавча, культурна та екологічна інформація про заходи з охорони довкілля, розроблені в регіоні;

- інформація про різні заповідні природні території та інші цікаві природні пам'ятки в регіоні;

- основна інформація про культурну діяльність у регіоні;

- наявність або відсутність засобів забезпечення відповідної доступності для осіб з обмеженими можливостями, людей похилого віку та дітей;

- інформація про споживання місцевих продуктів, роблячи наголос на місцевій кухні;

- інформація про туристичну діяльність, яку просувають у регіоні;

- інформація про розроблені програми використання енергії, водокористування, очищення стічних вод і зменшення твердих відходів;

- заходи та процедури захисту та безпеки гостей;

- інформація про те, як поводити себе в місцевих громадах і про обов'язки, яких потрібно дотримуватися у відвідуваних місцях;

- основна інформація про найважливіші послуги, доступні в місцевих громадах;

- інформація про свідому поведінку в природному середовищі.

З питань систем управління сталим розвитком закладів розміщення просимо звертатись у відділ систем управління ДП "ІВАНО-ФРАНКІВСЬКСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ" (вул. Курбаса, 6, кабінети 1 та 2, тел.050-3730964, 0342-752581).

До списку новин