Добровільна сертифікація туристичних послуг

16 листопада 2020 р. 11:28

    Попит на туристичні послуги створює ситуацію, коли визнання результатів діяльності підприємств сфери туризму стає необхідним фактом. Найвищим рівнем такого визнання є сертифікація, яка гарантує, що надається послуга, яка відповідає ряду вимог.

    Одним із основних напрямків діяльності Органу сертифікації ДП „ІВАНО-ФРАНКІВСЬК­СТАНДАРТ­МЕТРОЛОГІЯ" є сертифікація послуг, яка проводиться на добровільних засадах за ініціативою постачальника послуг. Роботи проводяться на умовах, визначених договором між заявником і Органом сертифікації ДП „ІВАНО-ФРАНКІВСЬК­СТАНДАРТ­МЕТРОЛОГІЯ".

    За результатами проходження процедури сертифікації замовник отримує сертифікат відповідності, який свідчить про те, що послуги, які надаються, відповідають вимогам законодавства та нормативних документів.

    Сертифіковані послуги викликають у споживача більше довіри до постачальника послуг та роблять його більш конкурентоспроможним на ринку.

    Для отримання інформації щодо проходження процедури сертифікації послуг з тимчасового розміщення (проживання) та послуг ресторанного господарства звертайтеся у відділ сертифікації продукції та послуг ДП „ІВАНО-ФРАНКІВСЬК­СТАНДАРТ­МЕТРОЛОГІЯ":

м. Івано-Франківськ, вул. Вовчинецька, 127

 vsppifdcsms@gmail.com

(0342)535642; (0342)535644; (0342)535645; +38(067)2867218.

До списку новин