Нові гігієнічні вимоги до харчоблоку, розташованого в навчальному закладі

06 жовтня 2020 р. 16:51

    З 01.10.2020 р. в полі публічного обговорення перебуває Проєкт наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України "Про затвердження Гігієнічних вимог до харчоблоку, розташованого в закладі загальної середньої освіти". Проєкт наказу підготовлено з метою встановлення належної гігієнічної практики для забезпечення безпечності харчових продуктів під час їх виробництва та/або обігу у закладах загальної середньої освіти.

    Проєкт наказу визначає гігієнічні вимоги до:

- виробничих приміщень, обладнання та інвентарю харчоблока, в т.ч. наведено перелік виробничих та складських приміщень харчоблоку, порядок маркування обладнання та інвентарю, визначено порядок миття посуду і зворотної тари в ручний спосіб та їх сушіння;

- транспортних засобів, що здійснюють перевезення харчових продуктів на харчоблок;

поводження з харчовими відходами;

персоналу, якій працює на харчоблоці;

- постачання, виробництва та зберігання харчових продуктів на харчоблоці.

    Прийняття проєкту наказу повинно забезпечити зниження ризику виникнення харчових отруєнь серед дітей; врегулювання відносин між закладами загальної середньої освіти та операторами ринку; дотримання вимог простежуваності операторами ринку.

    Цей наказ набирає чинності з 01 січня 2021 року.

    Детальніше ознайомитись зі змістом даного Проєкту наказу та взяти участь в обговоренні можна на сайті МІНЕКОНОМІКИ за посиланням.

    Також нагадуємо, що вже понад рік, а саме з 20 вересня 2019 р., обов'язкова наявність системи НАССР в операторів ринку харчових продуктів, якими також є і харчоблоки навчальних закладів.

    Необхідність впровадження системи НАССР (системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках) операторами ринку харчових продуктів визначено у Законі України "Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів".

Щодо питань, які стосуються системи НАССР як сучасного методу контролю безпечності харчових продуктів у харчоблоках та шкільних їдальнях навчальних закладів, просимо звертатись у відділ систем управління ДП „ІВАНО-ФРАНКІВСЬК­СТАНДАРТ­МЕТРОЛОГІЯ" (вул. Курбаса, 6, тел.050-3730964, 0342-752581).

До списку новин