Термін придатності харчових продуктів

30 вересня 2020 р. 08:07

Чи може виробник самостійно встановити чи то змінити термін придатності харчового продукту?

Виходячи з чинного на сьогоднішній день законодавства України, відповідь - так, може.

Закон України „Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів”, дає визначення терміну „Мінімальний термін придатності харчового продукту”, наступне, це – дата, до настання якої характеристики харчового продукту залишаються незмінними у межах, визначених оператором ринку харчових продуктів, відповідальним за інформацію про такий харчовий продукт, за умови його зберігання відповідно до вимог, встановлених таким оператором ринку.

Отже, виробник може змінити, а здебільшого збільшити чи то продовжити, термін придатності харчового продукту. Питання, як?

Характеристики продуктів харчування, простіше кажучи, показники якості та безпечності, можна встановити, здійснивши випробування в акредитованій лабораторії, зокрема у Випробувальному центрі ДП „ІВАНО-ФРАНКІВСЬКСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ”. Отримавши підтвердження що ваш продукт не завдасть шкоди здоров'ю споживачам, тобто відповідає вимогам нормативних документів в межах визначеного нового терміну придатності продукту, дає можливість операторам ринку наносити відповідне маркування: „Вжити до…” чи „Краще спожити до…”.

До списку новин