22.11.2004 - Прес-реліз перебування О. Боденчука на Прикарпатті
Діяльність вищих органів державної влади

Про перебування заступника Голови Держспоживстандарту України О. Боденчука в Івано-Франківській області

 

18-21 листопада на Прикарпатті перебуває заступник Голови Державного Комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики О. Боденчук. В ході зустрічей з головою Івано-Франківської облдержадміністрації М. Вишиванюком, заступниками голови адміністрації І. Зваричем та Б. Костюком обговорено питання соціально-економічного розвитку регіону та соціального захисту населення, вдосконалення механізмів захисту прав споживачів.

О. Боденчук побував в м. Коломиї, де провів зустріч з трудовим колективом ПП „Колоінвест” та членами ради громадських організацій промисловців і підприємців „Бізнес Коломийщини” та „Ділові люди Гуцульщини”. Розглядались питання подальшого розвитку системи технічного регулювання, в першу чергу – оцінки відповідності продукції, захисту споживчого ринку від недоброякісної та контрафактної продукції, а також деякі аспекти захисту прав споживачів, опубліковані в статті народного депутата України, керівника позафракційного об’єднання „Захист споживачів” Л. Кравчука „Якісне життя споживача – цивілізоване майбутнє України”. В ході зустрічей обговорено напрямки співпраці державних органів виконавчої влади з громадськими організаціями, в тому числі створення координаційної ради по врегулюванню питань захисту прав споживачів з представників громадських організацій промисловців та підприємців, представників ДП „Івано-Франківськ­стандарт­метрологія” та Обласного управління у справах захисту прав споживачів. Також розглянуто питання започаткування власної тематичної сторінки споживача в тижневику „Ділова газета”.

Заступник Голови Держспоживстандарту України Боденчук Олександр Сергійович 18 листопада відвідав Коломийський територіальний виборчий округ № 87.

В ході робочої поїздки п. О. Боденчук відвідав і зустрівся з керівником виборчого штабу кандидата в президенти України В.Ф. Януковича  п. Равлюком І.П. При цьому з керівником та представниками штабу та громадської приймальні проаналізовано питання розгляду скарг і заяв жителів міста Коломия і Коломийського району з якими вони зверталися напередодні виборів.

В Коломийській РДА відбулась зустріч О. Боденчука з керівництвом РДА, на якій обговорювались питання, які піднімаються в статті народного депутата України, керівника позафракційного об’єднання „Захист споживачів” Л. Кравчука, а також хід підготовки до проведення ІІ туру президентських виборів.

О. Боденчук зустрівся з представниками хлібопекарського, будівельного та торгівельного комплексів приватного підприємця В. Николайчука (м. Снятин) – голови Снятинського районного осередку „Союзу споживачів України”. Обговорювались питання активізації роботи районного осередку та реалізації заходів ІІ-го позачергового з’їзду громадської організації „Союз споживачів України”.

19 листопада за ініціативою голови ОДА М. Вишиванюка відбулась зустріч О. Боденчука з народним депутатом України минулого скликання, Героєм України В. Ткачуком. В ході зустрічі обговорювались організаційні питання роботи обласного осередку „Союзу споживачів України”, зміцнення її керівного складу на місцях.

В Косівському районі О. Боденчук зустрівся з керівництвом РДА та працівниками Косівського споживчого товариства. В ході зустрічей обговорювались питання вдосконалення механізмів захисту прав споживачів, співпраці територіальних органів Держспоживстандарту України з громадськими організаціями  промисловців та підприємців.

19 листопада 2004р. Боденчук О.С. ознайомився на території Косівського району з ходом підготовки виборних дільниць до проведення ІІ туру президентських виборів, зокрема відвідав виборчу дільницю № 130 в селі Кобаки Косівського району ( кількість виборців – 2172, Голова сільської ради – Палійчук Василь Дмитрович, голова дільничної виборчої комісії – Романюк Любов Михайлівна ).

Під час зустрічі з головою Косівської райдержадміністрації п. І. Грималюком обговорено питання забезпечення виборчих дільниць і жителів району безперебійним електропостачанням та телефонним зв’язком. Особливу увагу приділено роботі аварійно – відновлювальних бригад по ліквідації наслідків стихії та проведенню аварійних робіт в гірських віддалених селах.

В робочих поїздках та зустрічах О. Боденчука на Прикарпатті взяли участь начальник обласного управління у справах захисту прав споживачів Ходан Я.М. та генеральний директор ДП „Івано-Франківськ­стандарт­метрологія” І.С. Петришин.
Повернутися до списку »»