08.11.2004 - "Туристичним послугам Прикарпаття – європейський рівень"
І Н Ф О Р М А Ц І Й Н О-К О Н С У Л Ь Т А Т И В Н И Й С Е М І Н А Р

І Н Ф О Р М А Ц І Й Н О - К О Н С У Л Ь Т А Т И В Н И Й   С Е М І Н А Р

„Туристичним послугам Прикарпаття – європейський рівень”

(Європейський тиждень якості – 2004)

05 листопада 2004р. м.Івано-Франківськ

Організатори: Івано-Франківська обласна державна адміністрація;

                         ДП „Івано-Франківськстандартметрологія”;

                        Івано-Франківське обласне управління у справах захисту прав споживачів 

 

            В рамках Європейського тижня якості 05 листопада 2004р. в ДП «Івано-Франківськстандартметрологія” відбувся інформаційно-консультативний семінар щодо стану послуг у сфері туристичної діяльності в в області „Туристичним послугам Прикарпаття – європейський рівень”.

            Закон України „Про туризм” визначає загальні  правові, організаційні та соціально-економічні засади реалізації державної політики України в галузі туризму та спрямований на забезпечення закріплених Конституцією України прав громадян на відпочинок, охорону здоровя, задоволення духовних потреб та інших прав при здійсненні туристичних подорожей. Він встановлює засади раціонального використання туристичних ресурсів та регулює відносини, повязані з організацією і здійсненням туризму на території України. Прийнятий закон зобов’язує фахівців від туризму до більш якісного надання послуг на ринку дозвілля.

            В складі ДП „Івано-Франківськстандартметрологія” наявний акредитований в системі УкрСЕПРО Орган з сертифікації робіт з оцінки відповідності туристичних та готельних послуг.

На базі вищевказаного закону Івано-Франківською облдержадміністрацією була затверджена Програма розвитку туризму в області на 2004-2010рр. Про втілення її в життя  на семінарі розповів Генеральний директор ДП «

Івано-Франківськстандартметрологія» Петришин Ігор Степанович.

Начальник Управління туризму ОДА Василів Олег Богданович виступив з доповіддю про стан туристичної діяльності на підприємствах Івано-Франківської області.

Фахівці Центру компетентно висвітлили проблемні питання в окремих напрямках туристичної діяльності: «Сертифікація товарів, робіт і послуг у сфері туристичної діяльності»; «Вимоги до метрологічного забезпечення об’єктів туристичної діяльності»; «Якість та безпека послуг при організації обслуговування туристів щодо дотримання вимог законодавства про захист прав споживачів» та ін.

Принципову важливість впровадження міжнародних систем якості обгрунтував у своїй доповіді «Впровадження систем управління якістю на відповідність ДСТУ ISO 9001-2001 підприємствами туристичної галузі” начальник відділу ДП «Івано-Франківськстандартметрологія» Коржак Олег Володимирович. 

Учасники семінару були ознайомлені з переліком необхідних документів з питань надання туристичних послуг та організаційно-технічними документами з питань метрології, затвердженими Держспоживстандартом України.

 

 
Повернутися до списку »»