28.10.2004 - ПРЕС-РЕЛІЗ
 

Голова Держспоживстандарту Л.С.Школьник відвідав
Івано-Франківську область

 

ПРЕС-РЕЛІЗ

 

Про перебування Голови Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики Школьника Леоніда Семеновича у Івано-Франківській області

26-27 жовтня 2004р.

 

м.Івано-Франківськ                         27 жовтня 2004р.

 

            26-27 жовтня 2004р. Голова Держспоживстандарту України Л.С.Школьник перебував з робочим візитом у Івано-Франківській області.

            Під час поїздки відбулась зустріч Л.С.Школьника з головою Івано-Франківської облдержадміністрації М.В.Вишиванюком. Керівники обговорили ряд питань щодо подальших напрямків взаємодії на регіональному рівні між Держспоживстандартом України та облдержадміністрацією.

            26 жовтня 2004р. заступник Голови Держспоживстандарту Боденчук О.С. спільно з керівництвом облдержадміністрації взяли участь у покладанні вінків до могил полеглих героїв на Меморіальному кладовищі з нагоди відзначення в області 60-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та урочистостях в обласному музично-драматичному театрі ім.І.Франка.

            За програмою поїздки 27 жовтня Л.С.Школьник відвідав Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, де зустрівся з ректором університету Є.І.Крижанівським та професорсько-викладацьким складом. Відзначивши значні успіхи в науковій роботі проректора вузу Карпаша О.М. та декана факультету електрифікації та інформаційно-вимірювальних технологій Чеховського С.А. Голова Держспоживстандарту  нагородив їх цінними подарунками. О.М.Карпаш, проректор з наукової роботи, професор,  у своєму виступі відзначив, що Держспоживстандарт України за два останні роки в напрямках технічного регулювання та захисту прав споживачів зробив більше, ніж було здійснено за попереднє десятиліття.  

Двом кращим студентам університету  Остапіву В.В. та Белею С.М. (факультет електрифікації та інформаційно-вимірювальних технологій) були вручені іменні стипендії Держспоживстандарту.

Голова Держспоживстандарту Л.Школьник  виступив перед студентами національного університету з лекцією „Технічне регулювання на захисті прав споживачів”, а також – подарував вузу вторинний еталон маси та наукові книги в університетську бібліотеку.

            Цього ж дня Л.С.Школьник спільно з першим заступником голови облдержадміністрації О.О.Турчаком взяли участь в урочистому  відкритті новозбудованого моста через річку Бистриця Надвірнянська біля м.Івано-Франківська, що був зруйнований внаслідок стихії та привітав будівельників з успішним завершенням робіт.

            В рамках візиту на Прикарпаття відбулася робоча нарада з керівництвом ДП „Івано-Франківськстандартметрологія” та Обласного управління у справах захисту прав споживачів, на якій обговорювалися питання підвищення ефективності роботи регіонального науково-виробничого центру .

 
Повернутися до списку »»