31.01.2020 - Семінар-нарада щодо системи НАССР в шкільних харчоблоках

Семінар-нарада щодо системи НАССР в шкільних харчоблоках

29 січня 2020 року в приміщенні конференц-залу готелю "Надія" (м.Івано-Франківськ) фахівцями відділу систем управління ДП "Івано-Франківськстандартметрологія" проведено семінар-нараду з питань впровадження системи НАССР в харчоблоках шкільних закладів.

На семінар-нараду було запрошено 17 чоловік: представники відділу освіти, молоді та спорту Калуської районної адміністрації та директори шкіл Калуського району (окрім міста Калуша).

Аудитори відділу систем управління ДП "Івано-Франківськстандартметрологія" (Петришин Н.І., Грогодза З.С.) підготували та презентували матеріали про систему НАССР як про сучасний метод контролю безпечності харчових продуктів у харчоблоках та їдальнях шкільних закладів.

Присутнім на заході слухачам цікавою була тема стосовно того, що їм потрібно зробити для успішного запровадження та підтримання програм-передумов та системи НАССР. Слухачами активно обговорювався рекомендований перелік документації НАССР, а також  заходи, які необхідно буде провести кожному закладу освіти з метою відповідності вимогам Закону України "Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів". З

Зазначимо, що з 20 вересня 2019 року є обов'язковою наявність системи НАССР в операторів ринку харчових продуктів. В Калуському районі такими операторами є безпосередньо школи, в складі яких є харчоблоки, а в штаті цих шкіл працює персонал, котрий щодня готує школярам їжу (сніданки, обіди).

Проведення навчальних тренінгів для персоналу, що задіяний в системі НАССР – це наступний етап обговорення, який відбудеться за результатами даного семінару-наради.
Повернутися до списку »»