28.10.2019 - Участь у Робочій групі вимірювання геометричних величин

Представник ДП «Івано-Франківськстандартметрологія» взяв участь у засіданні Робочої групи вимірювань геометричних величин Департаменту технічного регулювання Мінекономіки, що проходило 22-24 жовтня 2019 р. у Національному науковому центрі «Інститут метрології» та НВП «МІКРОТЕХ» (м. Харків). Окрім ДП «Івано-Франківськстандартметрологія» у нараді  приймали участь представники ННЦ «Інститут метрології», ДП «Укрметртестстандарт», ДП «Харківстандартметрологія», ДП«Волиньстандартметрологія»,ДП«Черкасистандартметрологія», ДП«Київоблстандартметрологія»,ДП«Одесастандартметрологія»,ДП«Дніпростандартметрологія»,ДП«Миколаївстандартметрологія»,ДП«Херсонстандартметрологія»,ДП«Запоріжжястандартметрологія», ДП«Кривбасстандартметрологія», ДП «Чернігівстандартметрологія», а також представники таких  підприємств, як НВП «МІКРОТЕХ», ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», ДП Харківський машинобудівний завод «ФЕД» та ін.

На засіданні розглядався широкий спектр питань, що стосуються забезпечення єдності вимірювань, серед яких: аналіз законодавчої бази у рамках реформи системи технічного регулювання України у сфері метрології; проведення повірки, калібрування, оцінки відповідності засобів вимірювальної техніки (ЗВТ) геометричних величин з урахуванням змін у законодавстві у сфері метрології тощо. Учасники засідання ознайомилися з сучасними ЗВТ геометричних величин, що виготовляються вітчизняним виробником (НВП «МІКРОТЕХ», м. Харків), новітнім еталонним устаткуванням провідних світових виробників («Steinmeyer», Німеччина; «Labconcept Premium Trimos», Швейцарія; «Aberlink», Велика Британія), провели самостійні калібрування ЗВТ геометричних величин із застосуванням даного обладнання.   

Під час зустрічі було відмічено важливість проведення засідань Робочої групи, намічено шляхи щодо подальшої співпраці державних підприємств, які належать до сфери управління Мінекономіки і провадять діяльність у сфері технічного регулювання та метрології, виробників ЗВТ та метрологічних служб промислових підприємств з метою забезпечення єдності вимірювань геометричних величин.
Повернутися до списку »»