18.04.2018 - Підписано угоду про взаємне співробітництво зі Словацьким

ДП  Івано-Франківськстандартметрологія підписано  угоду про взаємне співробітництво  зі Словацьким метрологічним інститутом.

 

17-18 квітня 2018 року  в ДП  Івано-Франківськстандартметрологіяз робочим візитом перебуває делегація Словацького метрологічного інституту.  Метою візиту є  ознайомлення  з роботою ДП  Івано-Франківськстандартметрологіяяк  наукового метрологічного центру, що спеціалізується  на вимірюваннях об’єму та об’ємної витрати газу,  та підписання угоди про співпрацю.

            Зокрема, представники Словацького метрологічного інституту  мали можливість ознайомитись   з еталонною  та випробувальною базою, з унікальними  науковими розробками підприємства, обмінятись досвідом з проведення вимірювань та випробувань  лічильників газу. Також, в рамках  робочого візиту  між керівництвом Словацького метрологічного інституту (в особі генерального директора Романа Ковача) та ДП  Івано-Франківськстандартметрологія” (в особі генерального директора Івана Саєвича)  відбулося підписання  угоди про взаємне співробітництво  з випробувань при оцінці відповідності засобів вимірювальної техніки відповідно до Європейської директиви 2014/32. Така угода дає можливість національним виробникам  засобів вимірювальної техніки, зокрема, лічильників газу, спростити процедуру доступу своєї продукції на європейський ринок  шляхом проходження досліджень та випробувань на базі ДП«Івано-Франківськстандарт метрологія» та  отримання сертифікату відповідності європейського зразка в Словацькому метрологічному інституті.
Повернутися до списку »»