17.01.2017 - Прийнято нову редакцію Техрегламенту обладнання та захисних систем для використ

Прийнято нову редакцію Технічного регламенту обладнання та захисних систем, призначених для використання в потенційно вибухонебезпечних середовищах

Уряд прийняв нову редакцію Технічного регламенту обладнання та захисних систем, призначених для використання в потенційно вибухонебезпечних середовищах.

Документ визначає:

-суттєві вимоги щодо безпечності до зазначених обладнання та захисних систем;

-обов'язки суб'єктів господарювання (виробників, уповноважених представників, імпортерів, розповсюджувачів, призначених органів);

-процедуру оцінки відповідності; критерії класифікації обладнання тощо.

Крім того, регламентом врегульовані питання, пов'язані зі складанням декларацій, нанесенням знака відповідності технічним регламентам та іншого маркування. Прийняття Технічного регламенту забезпечить приведення національного законодавства у відповідність із нормами законодавства Європейського Союзу та дозволить у майбутньому укласти між Україною та ЄС Угоду про оцінку відповідності та прийнятність промислових товарів, що забезпечить вільний доступ обладнання та захисних систем, призначених для використання в потенційно вибухонебезпечних середовищах, на ринки сторін на основі взаємного визнання результатів оцінки відповідності.

Постанова КМУ від 28 грудня 2016 р. №1055 "Про затвердження Технічного регламенту обладнання та захисних систем, призначених для використання в потенційно вибухонебезпечних середовищах"
Повернутися до списку »»